Úvod > Aktuality > Bezkontaktní provoz knihovny Střítež od 4.1.2021

Bezkontaktní provoz knihovny Střítež od 4.1.2021

Objednávky a rezervace budeme vyřizovat následující den od přijetí objednávky.

Objednávky

Objednávku knih můžete vyřídit následujícím způsobem:

• On-line – znamená, že se přihlásíte do svého čtenářského účtu v on-line katalogu knihovny Střítež.
    Vpravo nahoře je přihlášení. Zde si zadáte číslo své průkazky a heslo (RRMMDD – 201123). Po přihlášení můžete využít jak REZERVACI (pro nedostupné tituly) tak ODLOŽENÍ Z POLIČKY (pro knihy, které jsou k dispozici). Vyberete si knihu, která bude v knihovně dostupná. Kliknete na titul, dáte ZÍSKAT a poté ODLOŽIT Z POLIČKY. Rezervace je vyřízená.
  • E-mailem – můžete také své požadavky psát na e-mail knihovny, nebo přes kontaktní formulář v sekci Kontakty. Nezapomeňte uvést jméno a číslo čtenářské průkazky.
  • Telefonicky – můžete volat na telefonní číslo knihovny +420 737 716 161

Vyzvednutí knihy

Vždy vyčkejte na odpověď knihovnice, která vám sdělí další instrukce. Jakmile bude objednávka připravená, dáme vám vědět čas a podmínky vyzvednutí.

Vrácení knih

Vrácení knih je možné při převzetí další objednávky. V místě předání bude připravená krabice, do které můžete knihy vrátit.